בינה מלאכותית: להכיר, להבין וליישם
סדנה לרכישת כלי AI לקידום העסק שלך!

29
יוני
יום ותאריך:
חמישי | 29.06.2023
שעות:
9:30-12:30
מקום האירוע:
מליאת המועצה האזורית עמק יזרעאל
עלות:
40 ש"ח לתושבי המועצות השותפות: עמק יזרעאל, מגידו, זבולון, משקי עמק יזרעאל
מה זה בדיוק בינה מלאכותית? האם היא רלוונטית לעסקים? ומאיפה בכלל מתחילים?
מוזמנים לסדנה ממוקדת ופרקטית, בה נגלה יחד את כוחה של הבינה המלאכותית בעולם העסקים, צעד אחר צעד. זוהי הזדמנות ללמוד כלי יישומי בו ניתן להשתמש ליצירת חומרים שיווקיים לעסק.

הסדנה מתחלקת לשני חלקים - תיאורטי ופרקטי:
בחלק התיאורטי נבין מה היא בינה מלאכותית, איך פתאום היא הגיעה לחיים של כולנו, איך היא עבודת, מה ניתן לעשות איתה, מה הסכנות ומה צופן העתיד.
בחלק הפרקטי נשתמש בפועל בתוכנות הבסיסיות (ChatGPT' Designer & Dall-E2) ונבין איך אפשר ליישם אותן לצורך קידום העסק. בסוף הסדנה נצא עם תוצר שנבחר (פוסטים לסושיאל, תמונות לסושיאל, תכנית עסקית, תסריט לסרטון וכו').

חשוב לשים ❤️
• לצורך השתתפות בסדנה נדרשת אנגלית ברמה בסיסית ביותר (קריאה וכתיבה).
• לנרשמים יישלח מייל הסבר לפתיחת חשבון משתמש ב-GPT.
• הסדנה מיועדת לתושבי המועצות השותפות: עמק יזרעאל, מגידו, זבולון וכן לתושבים מיישובים המשתייכים למשקי עמק יזרעאל: בית אלפא, בית קשת, גבע, חפציבה, יזרעאל, מולדת, עין חרוד איחוד, עין חרוד מאוחד, תל יוסף.

הסדנה בהנחיית: אורי אשר
בן 25, בונה אתרים בעברי, כיום מוכר איקומרס ומלווה עסקים להגדלת שורת הרווח בסוף החודש באמצעות שימוש בבינה מלאכותית.
מעל לחמש שנים שאני מתעניין בתחום ה-AI. עקבתי אחרי כל התפתחות וקראתי כל מה שאפשר, אבל לקפיצה הטכנולוגית האחרונה לא הייתי מוכן. בתוך שנה, עולם ה-AI עשה קפיצה בסדר גודל שאף אחד לא חזה, והכלים הפכו לנגישים וקלים לתפעול. הבנתי שאם לא אטמיע את הכלים האלה בתוך העסקים שלי, אהפוך ללא רלוונטי.
תוך חודשים ספורים הצלחתי לייעל תהליכים בעשרות אחוזים, בין אם בבניית אתרים ובין אם במסחר באיקומרס. לקח זמן, אבל בסוף נפל לי האסימון - העולם העתידי יושתת כולו על כלי בינה מלאכותית. מי שלא יבין את זה, לא יעמוד בקצב.